niedziela, 27 grudnia 2015

Twórcze zajęcie - kolorowanki dla dorosłych

Cóż, może zacznę od sprostowania - dzieci też mogą w nich rysować, nie zawierają nieodpowiednich treści. Po prostu wymagają odrobiny cierpliwości, której małe dzieci zwykle nie mają. O jakich kolorowankach mowa?


Historia z nimi dość przydługa. Bo razem z koleżanką jeszcze w październiku się wybrałyśmy do empiku, żeby pooglądać sobie nawzajem prezenty urodzinowe (urodziłyśmy się tego samego dnia) i nagle ona wyciąga kolorowanki. Właśnie tę jedną i jeszcze jedną, też autorstwa Millie Marotta. I w sumie stwierdziłam, że spoko, fajnie! Ale jednak kupiła mi ołówki i węgiel rysowniczy ^^ No a ja tak kilka razy zachodziłam do sklepu, oglądałam, zastanawiałam się... Ale w końcu stwierdziłam, że szkoda mi kasy. Ale moja siostra dostała tę kolorowankę pod choinkę. A że się hella nudziłam, to wzięłam i zaczęłam kolorować. Teraz się nie mogę oderwać! Tu macie przykładowe kolorowanki z tej książki:
Te kolorowanki są naprawdę pracochłonne, ale efekt jest niesamowity! Oto moje koniki morskie i częściowo zrobione motylki:


Koniki morskie męczyłam dwa dni po 2-3 godziny dziennie, ale nieźle się bawiłam. Efekt oceńcie sami ;) Dla zainteresowanych: książka ta kosztuje 29,90 w empiku. Do wypełniania polecam porządne kredki i cienkopisy. Miłego kolorowania i do napisania wkrótce!

1 komentarz:

  1. WOW! Zarąbiście to wygląda! Ale chyba i tak wolę sama rysować ;)

    OdpowiedzUsuń